Fotogalerie

Fotky z dovolené.

30. srpna 2013 v 9:59 | Maya
V životě jsem nebyla u moře. A víte co? Ani mi to nijak nechybí.

Každý rok jezdíme na dovolenou na chatu. Už od malička to tam miluji.. Chata, obrovská zahrada, za zahradou potok, za potokem les.. Kousek dál je fotbalové a volejbalové hřiště, o kilometr dál přehrada. A protože nám vyšlo parádní počasí (ne jak v minulých letech), tak jsme chodili k přehradě i 3x denně. Já, rodiče, brácha Nikin, jeho kamarád Peťa, bratranec Kuba a kámoš Radim, se kterým se známe od narození, ale vídáme se tak 1x ročně, právě tady. Byl to hrozně fajn týden a hned bych se vrátila.

Mlýnky.

16. července 2013 v 11:08 | Maya
Jojo, zase se ozývám hrozně brzo a jsem strašně aktivní..

Ze Bzence jsme se měli vrátit už minulé úterý, ale plány se trošku změnili a tak jsme jeli rovnou ještě k babičce do Strážnice. Tam jsme zůstali až do soboty.

Ve Bzenci to bylo fajn. Nechci se nějak moc rozepisovat, protože vím, že to nikoho nebaví číst.:D Tak to vezmu ve zkratce. Za těch pár dní, co jsme tam byli jsem poznala asi 8 nových fajn lidí, se kterými jsme skoro každý den chodili ven. V pondělí jsme byli u fotografky, která nás nafotila a fotky pak dostala babička k narozeninám. Někdy vám je můžu ukázat.

V úterý jsme s bráchem jeli do Strážnice. A ve čtvrtek jsme jeli na kolách na Mlýnky, kde jsme zůstali do pátku. Až na to počasí to bylo super. Miluji to tam. Nafotila jsem hrozně moc fotek, ale vyšlo z toho jen pár dobrých.Tady jsou..:)

Torres s Adélou.

3. července 2013 v 8:41 | Maya
http://img4.rajce.idnes.cz/d0407/8/8376/8376126_f88ace0655fdf71376f89e28fb2525b0/images/IMG_2462.jpg
Ahoj. O Torreskovi jsem vám už psala, ale o Adélce ještě ne.

Původní "Adizerka" (chtěla jsem nějaké fotbalové jméno a Adizero je značka mých kopaček. :D) se k nám dostala asi týden po Torrýsovi. Torrouš té malé vystrašené holčičce nedal chvilku klid, pořád si ji musel očichávat a po chvilce i zkoušel, jestli se to umí bránit. Z Adizerky se díky mamce stala Adéla. A z malé kočičky kocourek. Ano, až po dvou dnech jsme zjistili, že Adéla je kluk. Ale to jméno už mu zůstalo. Jenom taťka mu občas řekne Adolfe. :D

Fero & Diego /starší fotky.

24. června 2013 v 13:47 | Maya
Ahoj.
Nedávno jsem si prohlížela svoje starší fotky a narazila jsem na fotky z Velikonoc 2012. Mezi fotkami pejsků, přehrady bylo i pár fotek dvou úžasných koníků - Fera a Diega, za kterými jsem často chodila a mazlila se s nimi. Fotky předtím nebyly nijak upravované, většina rozmazaných nebo nazaostřených, ale našla jsem i pár celkem pěkných, které jsem trošku doupravila a zde jsou..:)

Na návštěvě v útulku

6. června 2013 v 19:20 | Maya
Velice kvalitní fotka, já vím. Jenže mě nenapadlo vzít si foťák :(.. tak musel posloužit mobil. Aspoň něco, ne? ;)

Kočičí oáza Holubice. Už je to dýl, co mamka "objevila" tento kočičí útulek nedaleko naší vesnice. Často jsme si prohlíželi jejich facebookové stránky, sledovali, co se děje v útulku a sdíleli fotky s kočičkami hledajícími nový domov.

Jednou mi mamka zničehonic oznámila, že se tam s její kamarádkou a jejím synem Pepíkem jedou podívat a vzít nějaké krmení, tak jestli nechci jet s nimi. Neváhala jsem ani chvilku a už jsme seděli v autě a jeli směrem do Holubic.:)

Velmi mile nás v útulku přivítali. Mohli jsme se podívat na každou z asi 220 kočiček, které tam čekají na své nové páníčky. Možná vás to číslo zarazilo a říkáte si "Tolik?! Vždyť se o ně nemůžou o všechny postarat!" ..je jich opravdu hodně, ale je o ně skvěle pečováno :). Jsou v kotcích asi po 10, různě rozdělení :).
 
 

Reklama