Deníček

Why is Monday so far from Friday, and Friday so near to Monday?

10. září 2013 v 19:17 | Maya
Jou, už celkem dlouho jsem tu nebyla. Ne že by mě to nebavilo, ono i je o čem psát, ale mě se ták nechce.. Přitom moc poslední dobou nemám moc čas - nová škola, víc učení, pejsci, fotbal..
_______________________________________

Remi

26. srpna 2013 v 9:54 | Maya
Tak už máme zase dva pejsky.:) Pro malého křížence českého strakatého psa jsme si jeli v úterý. Opět to byla "rychlá akce", našli jsme inzerát a do hodiny byl Remi doma. Taťka s bráchem se o něm dozvěděli, až přišli domů. Byli celkem překvapení, ale tak, kdo by nebyl.:D

Hubička, Nick..novinky o koních z Jalováku.

29. července 2013 v 9:57 | Maya
Hubička..
Na Jalováku jsme se se Sárou bavili s malou 6-ti letou Kájou, která tam byla u dědy.
Já - A Kájo, ty bydlíš v K......i, že?
Kája - Jojo.
Já - A vy tam máte Kellynku s Hubičkou, ne? (Hubi a Kelly byly dřív na Jalováku, než si je odvezli tam)
Kája - No..jo.. Ale Hubička už umřela. I s tím hříbátkem.

Doufala jsem, že si ji jenom s někým spletla. Hubička?! Ta krásná zdravá klisna, která mě toho tolik naučila? Ne..Prosím, ať to není pravda.. Neveřila jsem tomu já, ani Sára. Později jsme se dozvěděly, že už je to dýl, ale nikdo nám to nechtěl říct..

Všude dobře, na Jalováku nejlíp.:3

27. července 2013 v 22:13 | Maya
http://img7.rajce.idnes.cz/d0702/8/8517/8517145_061a59a1c74ec232a756cab66c08c80e/images/DSC_0632.jpg
..aneb Maya hlásí příjezd.

Týden na Jalováku byl úžasný. Koníci poslušní, děcka v pohodě, hodní vedoucí.. A přesto to bylo úplně jiné, než minulý rok. Celou dobu nás táborem "doprovázeli" lesní skřítci, kterým jsme stavěli domečky v lese a podobně. Oproti minulému táboru nás tam bylo skoro 2x víc. Zezačátku mi to celkem vadilo, protože víc lidí znamená míň ježdění, ale bylo to celkem v pohodě. Všichni jsme si celkem rozumněli a dost jsme se spolu nasmáli. Teď už se ale rozepíšu podrobněji.

Zítra směr Jalováák!

20. července 2013 v 8:03 | Maya
Týden tam. Týden mezi nejsuprovějšími lidmi, kteří milují koně. Týden ve společnosti těch nádherných čtvyřnohých kamarádů. Denní ježdění na koních a péče o ně. Existuje snad někdo, kdo by se netěšil?!

Joo, už zítra. Zítra asi o půl 3 vyrážím na ten nejlepší tábor. Tento rok naposledy. Neskutečně se těším.

Moje plány na prázdniny.

3. července 2013 v 18:00 | Maya
Ahojky. :)
Většina z vás má určitě nějaké plány na prázdniny, ví, jestli někam pojede, bude u koní a nebo jestli bude jen doma. Tady jsou mé plány. Píšu to sem, ať víte, kdy tady budu a kdy ne, ale když budu někam odjíždět, dám ještě vědět a zkusím přednastavit pár článků.

Nejsem losos.

20. června 2013 v 17:32 | Maya
Ahojkyy..:)

Mám tu takový deníček, novinky a nezajímavé kecy :)

Proč ten nadpis? Poslední dobou jsme s bratránkem pořád na ask.fm. Někteří to asi znají, jiní možná ne. Jde o to, že vám lidé můžou poslat anonymní otázku a vy odpovídáte. Chtěla jsem, aby o mě bratránek napsal 25 faktů. U některých jsem se celkem smála, jiné jsou takové normální. Dám vám to sem, a třeba se o mě dozvíte i něco nového:).

Rozlučka.

16. června 2013 v 19:37 | Maya
předem upozorňuji, že tento článek opět nemá s koňmi nic společného..-_- kdo nechce, ať nečte. ale já se musím vypsat.
V pátek jsme měli rozlučku s fotbalem. Mělo to být fajn odpoledne, měli jsme si zahrát fotbálek, opékat špekáčky, zahrát si nějaké hry na hřišti a tak podobně. Docela dost jsem se těšila.

Ze začátku to opravdu fajn bylo:). Byli jsme tam s bráchem a kámošem M. jako první. Dělali jsme kraviny, kopali si, natáčeli videa, prostě pohoda.:) Po chvilce začli přicházet další kluci a když už jsme tam byli všichni, tak jsme si zahráli fotbálek. Stav byl tak 153:245, ale smáli jsme se, brali jsme to jako srandu a bavili jsme se. Když nás to přestalo bavit, tak jsme si šli opéct špekáčky. A za chvilku zpátky na hřiště, zase si zahrát fotbálek. Tentokrát nás bylo míň, hráli jsme 3 proti 3, protože ostatním se nechtělo. A taky měli každou chvilkou přijet jejich kámoši z Brna, kteří s náma hráli pár zápasů.

Každý dotek s míčem... stojí za to.

24. května 2013 v 16:05 | Maya
Co je to fotbal?
Není to jen hra, ve které běhají šílenci a snaží se někam trefit kulatý nesmysl...
Fotbal spojuje lidi na celém světě...
Díky němu zapomeneš na to, co tě teď trápí...
Sleduješ jenom hru...
Žiješ pro danou chvilku a daný moment...
Pro někoho nesmysl, pro toho, jenž to vyzkoušel a prošel tím mnohdy srdeční záležitost...
Někteří z nás by hráli, i kdyby měli být brzy na vozíku...
A jiní nevěřícně kroutili hlavou...
Fotbal dokáže víc, než by mnoho lidí řeklo...
Lidé, kteří se neznají a nemají společný jazyk, přes něj naváží přátelství...
A mnohdy je to jediný věc, která dokáže spojit nespočet lidí...
Každý dotek s míčem... Stojí za to!!

Malej Torres alias Torry z Černčínské zahrady

19. května 2013 v 17:50 | Maya
Od té doby, co doma není Ronýsek (kocour, který se nám ztratil v listopadu), jsme se shodli na tom, že prostě potřebujeme kočku. A nejlíp dvě. Celkem dlouho jsme je sháněli. Od inzerátů na internetu, přes facebook, známé... Dlouho nic. Mamka vždycky chtěla jenom rezavé nebo tříbarevné, kočku a kocoura a hlavně, aby to bylo malé a roztomilé. No a jak to dopadlo? Na gauči se nám válí malý šedý chlupatý kocourek a máme zamluvenou bílou kočičku.:)
 
 

Reklama