Říjen 2013

5. den - Můj jezdecký život

19. října 2013 v 12:39 | Maya |  15 day challenge horse lover

5. den - Můj jezdecký život

Už odmalička koně patřili mezi má nejoblíbenější zvířata. Když jsem někde viděla koníka, hned jsem si ho musela pohladit, nebo se na něm povozit. Taťka pracoval v kravíně a vedle měli stáj s koňmi, tak mě za nimi občas vzal. Pár koní odtud patřili dědovi mé tehdy nejlepší kamarádky. Pamatuji si, že jsme tam na jedno odpoledne šly. Její děda nás posadil na koně (mě na Dáju a ji na Serenu) pasoucí se v ohradě bez sedla, bez ohlávky, prostě jen tak. A Dája se se mnou rozešla pár kroků k trsu trávy. Je to už hrozně dlouho, ale pamatuji si to jako by to bylo nedávno. Byla jsem z toho hrozně nadšená - prostě jsem sama jela na koni! :DD

SONKB - 1.kolo

15. října 2013 v 13:49 | Maya |  SONKB

1.kolo

Dneska je 15. září a jak jsem slíbila, je tu první kolo soutěže o nejlepší koňský blog. Soutěžících je celkem dost, což mě potěšilo. A kdo to tedy je? :)

věk adminky: 17 let
stáří blogu: 3 měsíce

Účastnící 123. VP

10. října 2013 v 19:50 | Maya |  O koních / Zajímavosti
Tak už zbývají pouze dva dny! Určitě všichni dobře víte, o čem mluvím. Velká Pardubická, nejtěžší Evropský dostih dlouhý 6900 bude ostartován v neděli 13. října v 16:30 hod. A kdo bude vlastně závodit? Zde je seznam startujících koní a nějaké info o nich.:)

AL JAZ

- "objev" letošní sezóny
- loni v Pardubicích na závěr roku vyhrál dostih IV. kategorie
- zařadil se mezi širší špičku našich nejlepších krosařů
- Jezdec Josef Sovka

BODYGUARD(POL)

- vyhrál v Bratislavě Jarní cenu Petržalky
- letos proběhl cílem květnové kvalifikace jako dvanáctý
- žokej Jaroslav BrečkaSoutěž o nejlepší koňský blog - přihláška

4. října 2013 v 17:02 | Maya |  SONKB
Ahojky.
Jsem tu s první soutěží na tomto blogu.

V této soutěži zvítězí ten nejoblíbenější blog o koních. Bude to jednoduché - v každém kole se bude hlasovat pro ten podle vás nejlepší blog. Blog s nejmenším počtem hlasů vypadává a takto to půjde tak dlouho, dokud nezůstane jeden poslední - vítěz. Chceš se přihlásit? Přečti si pravidla a zapiš se!:)