Červenec 2013

Hubička, Nick..novinky o koních z Jalováku.

29. července 2013 v 9:57 | Maya |  Deníček
Hubička..
Na Jalováku jsme se se Sárou bavili s malou 6-ti letou Kájou, která tam byla u dědy.
Já - A Kájo, ty bydlíš v K......i, že?
Kája - Jojo.
Já - A vy tam máte Kellynku s Hubičkou, ne? (Hubi a Kelly byly dřív na Jalováku, než si je odvezli tam)
Kája - No..jo.. Ale Hubička už umřela. I s tím hříbátkem.

Doufala jsem, že si ji jenom s někým spletla. Hubička?! Ta krásná zdravá klisna, která mě toho tolik naučila? Ne..Prosím, ať to není pravda.. Neveřila jsem tomu já, ani Sára. Později jsme se dozvěděly, že už je to dýl, ale nikdo nám to nechtěl říct..

Všude dobře, na Jalováku nejlíp.:3

27. července 2013 v 22:13 | Maya |  Deníček
http://img7.rajce.idnes.cz/d0702/8/8517/8517145_061a59a1c74ec232a756cab66c08c80e/images/DSC_0632.jpg
..aneb Maya hlásí příjezd.

Týden na Jalováku byl úžasný. Koníci poslušní, děcka v pohodě, hodní vedoucí.. A přesto to bylo úplně jiné, než minulý rok. Celou dobu nás táborem "doprovázeli" lesní skřítci, kterým jsme stavěli domečky v lese a podobně. Oproti minulému táboru nás tam bylo skoro 2x víc. Zezačátku mi to celkem vadilo, protože víc lidí znamená míň ježdění, ale bylo to celkem v pohodě. Všichni jsme si celkem rozumněli a dost jsme se spolu nasmáli. Teď už se ale rozepíšu podrobněji.

Chtěla bych být koněm.

22. července 2013 v 8:37 | Maya |  O koních / Zajímavosti
-přednastaveno-


Minulý rok jsme v průběhu celého tábora měli udělat nějaký "projekt" na témata: Pobyt na farmě, koně a já, svět koní, chtěl bych být koněm, vnitřní duše koně, jezdíme s oslíky, svatba Pepy a Barunky (oslíci), kamarádi nebo mám rád zvířata. Dlouho jsem se nemohla rozhodnout, co udělám, ale zvítězilo u mě "CHTĚLA BYCH BÝT KONĚM". Do toho jsem zkusila napsat příběh koně. Od jeho narození, po konec jeho života...

Zítra směr Jalováák!

20. července 2013 v 8:03 | Maya |  Deníček
Týden tam. Týden mezi nejsuprovějšími lidmi, kteří milují koně. Týden ve společnosti těch nádherných čtvyřnohých kamarádů. Denní ježdění na koních a péče o ně. Existuje snad někdo, kdo by se netěšil?!

Joo, už zítra. Zítra asi o půl 3 vyrážím na ten nejlepší tábor. Tento rok naposledy. Neskutečně se těším.

i love my blue haaair :333

19. července 2013 v 12:06 | Maya

I don't wanna be another wave in the ocean
I am a rock, not just another grain of sand (that's right)
I wanna be the one you run to when you need a shoulder
I ain't a soldier but I'm here to take a stand because we can.

Mlýnky.

16. července 2013 v 11:08 | Maya |  Fotogalerie
Jojo, zase se ozývám hrozně brzo a jsem strašně aktivní..

Ze Bzence jsme se měli vrátit už minulé úterý, ale plány se trošku změnili a tak jsme jeli rovnou ještě k babičce do Strážnice. Tam jsme zůstali až do soboty.

Ve Bzenci to bylo fajn. Nechci se nějak moc rozepisovat, protože vím, že to nikoho nebaví číst.:D Tak to vezmu ve zkratce. Za těch pár dní, co jsme tam byli jsem poznala asi 8 nových fajn lidí, se kterými jsme skoro každý den chodili ven. V pondělí jsme byli u fotografky, která nás nafotila a fotky pak dostala babička k narozeninám. Někdy vám je můžu ukázat.

V úterý jsme s bráchem jeli do Strážnice. A ve čtvrtek jsme jeli na kolách na Mlýnky, kde jsme zůstali do pátku. Až na to počasí to bylo super. Miluji to tam. Nafotila jsem hrozně moc fotek, ale vyšlo z toho jen pár dobrých.Tady jsou..:)

Moje plány na prázdniny.

3. července 2013 v 18:00 | Maya |  Deníček
Ahojky. :)
Většina z vás má určitě nějaké plány na prázdniny, ví, jestli někam pojede, bude u koní a nebo jestli bude jen doma. Tady jsou mé plány. Píšu to sem, ať víte, kdy tady budu a kdy ne, ale když budu někam odjíždět, dám ještě vědět a zkusím přednastavit pár článků.

Torres s Adélou.

3. července 2013 v 8:41 | Maya |  Fotogalerie
http://img4.rajce.idnes.cz/d0407/8/8376/8376126_f88ace0655fdf71376f89e28fb2525b0/images/IMG_2462.jpg
Ahoj. O Torreskovi jsem vám už psala, ale o Adélce ještě ne.

Původní "Adizerka" (chtěla jsem nějaké fotbalové jméno a Adizero je značka mých kopaček. :D) se k nám dostala asi týden po Torrýsovi. Torrouš té malé vystrašené holčičce nedal chvilku klid, pořád si ji musel očichávat a po chvilce i zkoušel, jestli se to umí bránit. Z Adizerky se díky mamce stala Adéla. A z malé kočičky kocourek. Ano, až po dvou dnech jsme zjistili, že Adéla je kluk. Ale to jméno už mu zůstalo. Jenom taťka mu občas řekne Adolfe. :D