Rozlučka.

16. června 2013 v 19:37 | Maya |  Deníček
předem upozorňuji, že tento článek opět nemá s koňmi nic společného..-_- kdo nechce, ať nečte. ale já se musím vypsat.
V pátek jsme měli rozlučku s fotbalem. Mělo to být fajn odpoledne, měli jsme si zahrát fotbálek, opékat špekáčky, zahrát si nějaké hry na hřišti a tak podobně. Docela dost jsem se těšila.

Ze začátku to opravdu fajn bylo:). Byli jsme tam s bráchem a kámošem M. jako první. Dělali jsme kraviny, kopali si, natáčeli videa, prostě pohoda.:) Po chvilce začli přicházet další kluci a když už jsme tam byli všichni, tak jsme si zahráli fotbálek. Stav byl tak 153:245, ale smáli jsme se, brali jsme to jako srandu a bavili jsme se. Když nás to přestalo bavit, tak jsme si šli opéct špekáčky. A za chvilku zpátky na hřiště, zase si zahrát fotbálek. Tentokrát nás bylo míň, hráli jsme 3 proti 3, protože ostatním se nechtělo. A taky měli každou chvilkou přijet jejich kámoši z Brna, kteří s náma hráli pár zápasů.


Hráli jsme teda fotbálek a pořád se něčemu smáli. Jejich kámoši přijeli a najednou se k nám hrozně chtěli přidat, ale chtěli, abysme hráli my všichni, proti nim. Jich bylo 5, dva od nás a 3 co přijeli. Už teď se nám moc nelíbilo, jak chtěli být jen s nimi, ale tak proč ne? Vyhrávali jsme nad nimi, ale hádali jsme se kvůli každé blbosti. Byl to faul? Byl míč mimo hřiště? Párkrát se tam málem i poprali, ale to jsme pořád brali ze srandy. Jenže pak to začli brát moc vážně. Takže jsme se tam všichni rozhádali, už ani nevím kvůli čemu. Kluci si začli nadávat a rozdělili jsme se tak na dvě poloviny, které byly proti sobě. Hrozně mě to mrzelo, že jsme právě takto zakončili sezónu. Nadávali si, uráželi se.. nesnáším hádky, tak jsem jen držela bokem a sledovala je.. Trvalo to asi půl hodiny. Potom se začali ignorovat, bavit se se svýma a s ostatními se až do konce nebavili. Prostě skvělá rozlučka.-____-

Pak jsem neměla na nic náladu, tak jsem jen seděla na střídačce a přemýšlela. Po chvilce jsme všichni zase odešli nahoru, že se napijeme a půjdeme domů. Tam jsem se chvilku bavila s trenérem.
"Tak ty už nás opustíš, Mončo, co..?" ..jáj, zase ten blbý pocit a málem i slzy v očích :/ Bude mi to chybět..
Ale domluvila jsem si, že můžu chodit aspoň na tréninky, takže fotbalu nenechám úplně, což jsem ráda. :)

Na ostatní jsme potom zapoměli a bavili jsme se sami. Ještě jsme si naposledy zahráli fotbálek a po chvilce jsme šli domů. Nějak už jsem to potom neřešila. Když se s náma bavit nechtějí, tak ať se nebaví:)) Však my se zase usmíříme, jako vždycky..:)

Dneska jsme se potkali a sotva jsme se pozdravili. Ale nějak mi to nevadí. Ono to určitě bude zase v pohodě. Už několikrát jsme se takto rozhádali, ale vždycky jsme to nějak přežili :).

Přece Žijeme len raz, práve tu a práve teraz
Slnko svieti rovnako na všetkých z nás
Tak sa nemrač, ale zabudni na stres
Zabudni, čo tu bolo včera, dneska je tu ďalší deň
Voda, slnko, párty, klub, relax.

..zase článek o ničem :D

Fotky zatím nemám, tak aspoň video z našeho přeposledního zápasu. Prohráli jsme 6:0, ale bojovali jsme až do konce:)))


:))) Maya
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Rivee* Rivee* | Web | 17. června 2013 v 16:48 | Reagovat

Tak to je mi líto, že jste se takhle  rozhádali..Někdy to tak bohužel je. Tak budu doufat, že se co nevidět zase usmíříte. :) A je fajn, že s fotbalem nemusíš končit úplně, když Tě tak baví. :) Aspoň něco pozitivního. :-)

2 Teriz Teriz | Web | 19. června 2013 v 18:54 | Reagovat

Teda...docela vytrvalí, hádat se půl hodiny...myslím, že si udělala nejlíp když si se držela stranou...však vy se zase za chvíli usmíříte :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama