Červen 2013

Grafika na přání.

28. června 2013 v 8:25 | Maya
Existuje pár lidí, kterým se má grafika asi líbí, a proto se mně ptali, jestli bych jim něco neudělala. Mně to samozřejmě nedělá žádný problém a baví mě to, proto jsem se rozhodla, že budu dělat grafiku na přání.

Fero & Diego /starší fotky.

24. června 2013 v 13:47 | Maya |  Fotogalerie
Ahoj.
Nedávno jsem si prohlížela svoje starší fotky a narazila jsem na fotky z Velikonoc 2012. Mezi fotkami pejsků, přehrady bylo i pár fotek dvou úžasných koníků - Fera a Diega, za kterými jsem často chodila a mazlila se s nimi. Fotky předtím nebyly nijak upravované, většina rozmazaných nebo nazaostřených, ale našla jsem i pár celkem pěkných, které jsem trošku doupravila a zde jsou..:)

Nejsem losos.

20. června 2013 v 17:32 | Maya |  Deníček
Ahojkyy..:)

Mám tu takový deníček, novinky a nezajímavé kecy :)

Proč ten nadpis? Poslední dobou jsme s bratránkem pořád na ask.fm. Někteří to asi znají, jiní možná ne. Jde o to, že vám lidé můžou poslat anonymní otázku a vy odpovídáte. Chtěla jsem, aby o mě bratránek napsal 25 faktů. U některých jsem se celkem smála, jiné jsou takové normální. Dám vám to sem, a třeba se o mě dozvíte i něco nového:).

Layout 0.1 // Jaro je tady.

20. června 2013 v 17:08 | Maya |  Layouty blogu

Název: Jaro je tady.
Spokojenost: 80%
Jak dlouho jsem ho dělala?: Nepamatuji si, ale dlouho mi to netrvalo.
V jakém programu je dělaný?: PhotoFiltre Studio X.

Rozlučka.

16. června 2013 v 19:37 | Maya |  Deníček
předem upozorňuji, že tento článek opět nemá s koňmi nic společného..-_- kdo nechce, ať nečte. ale já se musím vypsat.
V pátek jsme měli rozlučku s fotbalem. Mělo to být fajn odpoledne, měli jsme si zahrát fotbálek, opékat špekáčky, zahrát si nějaké hry na hřišti a tak podobně. Docela dost jsem se těšila.

Ze začátku to opravdu fajn bylo:). Byli jsme tam s bráchem a kámošem M. jako první. Dělali jsme kraviny, kopali si, natáčeli videa, prostě pohoda.:) Po chvilce začli přicházet další kluci a když už jsme tam byli všichni, tak jsme si zahráli fotbálek. Stav byl tak 153:245, ale smáli jsme se, brali jsme to jako srandu a bavili jsme se. Když nás to přestalo bavit, tak jsme si šli opéct špekáčky. A za chvilku zpátky na hřiště, zase si zahrát fotbálek. Tentokrát nás bylo míň, hráli jsme 3 proti 3, protože ostatním se nechtělo. A taky měli každou chvilkou přijet jejich kámoši z Brna, kteří s náma hráli pár zápasů.

Torres

11. června 2013 v 17:26 | Maya
Torresek. Hrozná potvora. Všechny tady šikanuje svými ostrými zoubky a drápky, ale i přesto ho všichni milují a rozmazlují.:D A je hrozně fotogenickej, jenže nevydrží minutu na jednom místě. Tak je celkem zajímavý ho fotit.:D
Tady je pár fotek z minulého týdne.

Francesca

9. června 2013 v 16:31 | Maya |  Koně, které znám
Foto: Áďa Bukáčková
Jméno: Fairies
Přezdívka: Francesca (Fráňa, Fany..)
Plemeno: Anglický plnokrevník
Datum narození: 24.4.2002
Matka: Femme Merveille (FR)
Otec: William Lawrence (USA)
Hříbata: František JD, Fiesta, Filip JD

Na návštěvě v útulku

6. června 2013 v 19:20 | Maya |  Fotogalerie
Velice kvalitní fotka, já vím. Jenže mě nenapadlo vzít si foťák :(.. tak musel posloužit mobil. Aspoň něco, ne? ;)

Kočičí oáza Holubice. Už je to dýl, co mamka "objevila" tento kočičí útulek nedaleko naší vesnice. Často jsme si prohlíželi jejich facebookové stránky, sledovali, co se děje v útulku a sdíleli fotky s kočičkami hledajícími nový domov.

Jednou mi mamka zničehonic oznámila, že se tam s její kamarádkou a jejím synem Pepíkem jedou podívat a vzít nějaké krmení, tak jestli nechci jet s nimi. Neváhala jsem ani chvilku a už jsme seděli v autě a jeli směrem do Holubic.:)

Velmi mile nás v útulku přivítali. Mohli jsme se podívat na každou z asi 220 kočiček, které tam čekají na své nové páníčky. Možná vás to číslo zarazilo a říkáte si "Tolik?! Vždyť se o ně nemůžou o všechny postarat!" ..je jich opravdu hodně, ale je o ně skvěle pečováno :). Jsou v kotcích asi po 10, různě rozdělení :).